Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyetimiz ve Yorumlar

Montaj sonrası olumlu ve olumsuz tüm yorumlarınızı info@bebek-kamera.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Semra ŞEN

Öncelikle teşekkür ederim, evimi bu kadar net bir şekilde cep telefonlarımızdan izleyeceğimizi ve sesi duyacağımızı açıkçası hiç tahmin etmemiştim. Tavsiye üzerine sizi bulmuştum, herkese tavsiye ederim.

Ercan TEKİN

Montaj sırasında evimde göstermiş hassasiyet için çok teşekkür ediyorum. Sizi ihtiyacı olan herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürler

Figen ASLANTÜRK

Evimize kamera montaj yaptırmayı bundan 1 sene öncede düşündük. Fakat hep erteledik sebebi ise; evimizde bu kadar kablo çok kötü durur diye hep vazgeçtik ama sizin şirketinizi tavsiye üstüne bulduktan ve daha önce montaj yapılan evi görünce hiç düşünmeden hemen karar verdik. Yinede içimde bizim evde de böyle temiz çalışırlar mı diye düşünmedim değil aslında , ama tek kelime söylemek isterim ki; şirketiniz nezdinde ekibinize çok teşekkür ediyorum. Kameraların ve sistemin mükemmel oluşunu söylemeye dahi gerek duymuyorum.Bu yazıyı özellikle göndermek istedim, yayınlamanızı rica ediyorum. Sizi ihtiyacı olan tüm dostlarıma tavsiye edeceğim.Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Aydın PEKİN

1.5 yaşındaki oğlumuzu ilk defa bakıcıya bırakmak zorunda kaldık. İçimizdeki en büyük endişe ve merakımız bakıcının gün içinde oğlumuza nasıl davranacağıydı. Bu merakımızı evimize kurulan kamera sistemi ile giderdik.Bu konuda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Arzu TEKİN

Herkese merhabalar, bakıcımızdan o kadar çok memnundum ki fakat yabancı uyruklu olduğu için yurt dışına çıktı ve bir daha belki dönmem deyince inanın perişan olduk. Bakıcımız hem referanslı idi hemde 7 aydır benimleydi çok güvenmiştik ve izleme gereği bile duymamıştık. Ama o gidince artık yeni bakıcıya güvenemezdim ve bebeğimi emanet edeceğim kişiyi ve evimi izlemeliydim. Bir tavsiye üzerine sizi buldum. Sistem sayesinde evimi rahatlıkla izliyorum ve gözüm arkada kalmıyor. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Fikret BOZDAĞ

Eşimden ayrıldıktan sonra çocukların velayeti bana verilince kime emanet edeceğim işe nasıl gideceğim derken arkadaşlarım ve sizlerden Allah razı olsun. Önce bakıcı bulduk sonra size kamera kurdurduk. Sistem sayesinde çocuklarımı sürekli izliyorum ve içim rahatlıyor. Çok teşekkürler

Tuğba YURTSEVEN

Benim otistik hastası olan bir oğlum var ve ekonomik sıkıntılar yüzünden işe başlamak zorunda kaldım. Oğlumun bakım diğer çocuklara göre daha zor olduğundan işe gittiğimde aklım hep evde kalıyordu. İş yerine kamera sistemi kurdurduğumuz Protechs şirketinden yardım istedim. Protechs evime bebek kamera sistemi kurdu ve artık oğlum işte bile sürekli yanımda. Teşekkürler

Nuran ŞENOL

Eşimle birlikte çalışıyoruz ve 5 yaşında bir oğlumuz var. Daha önceki dadılardan çok büyük sıkıntılar yaşadık ve son olarak dadı bulmadan önce eve kamera sistemi taktırmaya karar verdik. Kardeşim protechs’i tavsiye etti. Bebek Kamera sistemi kurdurduk. Yeni dadı bulduk artık sürekli çocuğumuz gözetimimizde. Protechs’i herkese tavsiye ediyorum.

whatsapp1