Ev Kamera Sistemleri

Ev Kamera Sistemleri

Ev kamera sistemleri teknolojinin tüm nimetlerinden yararlandığımız günümüz koşullarında çalıştıkları için evlerine bakıcı tutmak zorunda kalan anne babalar için var olan en iyi yöntemlerden biri olarak göze çarpmaktadır.Günümüzde hırsızlık olaylarının artması ile ev kamera sistemleri taleplerinde bu duruma bağlı olarak yoğun bir artış görülmektedir. Bu olumsuz durumlara karşı hem caydırıcı hem de güvenlik önlem niteliği taşıyan kameralar sitemizde farklı özellikler ve hazır kamera paketleri yer almaktadır. Yüksek çözünürlük kalitesi ile detaylı olarak evdeki her hareket rahat bir şekilde izlenmektedir.

Kamera sisteminin kolay ve pratik bir menüsü olduğu için aranılan her detaya kolay bir şekilde ulaşılabilir. İnternet uyumlu ya da farklı şekillerde çalışan ev kamera sistemi tatilde ya da ev dışındayken evinizin izlenmesinde önemli bir şekilde işe yaramaktadır. Ev kamera sistemleri kurulumu çok kısa sürede firmamızın işinde uzman çalışanları ile sağlam bir şekilde yapılmaktadır. Kamera kurulumu yapıldıktan sonra kamera sistemini kullanacak olan kişilere sistemin kullanımı hakkında detaylı  bilgiler verilecektir. Marka ya da model farklılıklarında sisteme ait parça sayısı da farklılık göstermektedir.

Yoğun çalışan kişilerin toplantı ya da canlı izlemeye vakit bulamadıkları zamanlarda geçmişe dönük görüntülerin kaydedilmiş hali ile izlenmesi de kamera sisteminde işe yarayan en etkili özellikleri arasında yer almaktadır.Eve kamera sistemin de diğer tercih edilen gizli kamera sistemidir. Gizli kamera sisteminde kullanılacak kamera ve modelleri değişiklik göstermektedir. Bebekleri olan kişiler bu özellikten çok daha fayda görmektedir.

Ev Kamera Sistemi Özellikleri

Ev içi kamera sistemi sayesinde bakıcıların bebeklerinizle nasıl vakit geçirdiği, hangi tavır ve davranışta olduklarını ve bebeğe karşı tutumlarını çok net bir şekilde görülmektedir.Bu konuda da gazete ve televizyonlarda kötü haberlerin sürekli olarak gündem olması tedirginlikleri de arttırdığı için önlem alınmaktadır. Aynı zamanda bakıcının olumsuz davranışları olduğu takdirde kamera sistemi ile kayıt altına alındığı için ileride oluşabilecek hukuksal bir davada da delil olarak kullanabileceksiniz.

Aklınızdaki tüm soru işaretlerinin giderilebilmesi için yapmanız gereken tek şey ev kamera sistemi taktırmak, bebeğinizi ve bakıcısının davranışlarını tüm gün izleyerek her anı gönül rahatlığıyla geçirmektir.Özel olan yazılım android ve ios işletim sistemi ile çalışan telefon, tablet ve bilgisayarlardan evin içi sürekli olarak izlenebilir ve takılan sesli kameralar sayesinde ortam dinlenebilir.

DVR kayıt cihazı ve NVR kayıt cihazı içinde bulunan güvenlik harddisklerine otomatik olarak kaydedilen görüntülere anne ve babalar veya ev sahipleri kamera programı sayesinde kolay bir şekilde ulaşılabilirler.Ev kamera sistemleri fiyatları piyasaya oranla son derece düşüktür. Nakit, kredi kartı ve banka havalesi seçenekleri ile ürüne sahip olunmaktadır. Hizmet detaylarımız ayrıntılı bir şekilde sitemizdeki bilgilerde yer almaktadır.

Sitedeki kamera paketlerinden tercih yapan kullanıcılar daha önce satın almış kişilerin kullanıcı yorumları da karar verme aşamasında olan kişilere fikir vermektedir. Yaşanacak bir problemde teknik servis  desteği tüm müşterilerimize sağlamaktadır. Bebek Kamera sistemleri oldukça uzun ömürlüdür. Gece görüş özelliği olan kameralar sayesinde zifiri karanlıkta dahi net görüntüler elde edilmektedir. Sosyal medya hesaplarından siteyi takip eden kişi her türlü indirim, avantaj ve indirimden de haberdar olmaktadır.

Ev Kamera Sistemleri Nasıl Kurulur ?

Siz evde yokken evinizi, evinizdeki değerli eşyaları veya çocuklarınızı, izleyebilecek bir güvenlik sistemi oluşturulması için kamera sistemlerine ihtiyaç duyulur. Ev Kamera Kurulumu deyince çok basit bir şeyden bahsedilmez.  Kamera güvenlik sistemi  basit şekliyle anlatırsak, kamera, monitör, kayıt cihazı ve bunları birbirine bağlayan kablolardan oluşur. Kablolu  ya da kablosuz kameralar, ev iç  ve dış kameralar, hareket sensörlü, uzaktan erişimi olan kameralar,  çekilen görüntüleri kaydetmek veya izlemek için DVR ve NVR ile detaylandırılabilir. Tüm bunlar bir bütün olarak paket kamera sistemlerinde bulunur. Kullanacağınız sistem hangisi ise ona uygun paketi seçmeniz gerekir.

Bu bir evin temel güvenliği de olabilir, evinizin bir odasının güvenliği de olabilir. Kısacası ihtiyacınıza uygun kamera sistemini seçip satın aldıktan sonra firmamızın ev kamera kurulumu ekibi, evinize kamera sisteminizi en iyi şekilde kuracaktır. Kurulumu firmamızın gerçekleştirmesini istemiyorsanız  bu konuyla ilgili olarak teknik ekibimiz yine size yardımcı olacaktır. Fiyat, yeterlilik ve kullanım açısından kendinize uygun kamera sistemini  satın almak ilk önceliğinizdir. Kamera kurulumu ve çalıştırılması gerekli teknik bilgilere sahip olunarak yapılacak bir çalışmadır. Ev kamera kurulumu konusunda deneyimli çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Kurulumla ilgili ayrıntılı bilgiler sitemizde yer almaktadır.  Gereken özenle ve titizlikle kurulan kamera sistemleri sayesinde bulunduğunuz yerden evinizi izleme imkanına sahip olacaksınız.

Kameranın çalışabilmesi için gerekli alt yapı oluşturulmalıdır. Ip kamera sistemi switch ile kameralar arasına network kablosu çekilmelidir. Kullanılacak network kablosu mutlaka bakır olmalıdır. Bakır olmayan network kablosu veri transferi yapamayacak ve görüntüler donarak gelecektir. Ayrıca kaliteli veri transferi için gigabit switch kullanılmalıdır. Kullanılacak gigabit switch kaliteli olmalıdır. Kameralar ve switch arası mesafe uzunsa mutlaka alt yapı kablolama fiber optik sistem olarak çekilmelidir ve tüm hesaplamalar buna göre yapılmalıdırlar. Kamera yanında ekstra bir besleme kablosu çekilmelidir. Montaj yapılmadan önce ağ ayarlarının yapılması gerekmektedir. Ev kamera kurulumu bu ve buna benzer detaylarla sağlanır.

 

 

whatsapp1