EV KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ Büyüyen şehir hayatı bir takım korunma önlemlerini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle herkes evlerini güven altına alabilmek için bazı yollar ararlar. İçlerinin rahat etmesi hususunda en mantıklı çözüm yolu tabi ki güvenlik kameralarıdır. Bunlar evinizin iç ve dış mekanlarını yılın her günü ve her saati gözetleyerek, aldıkları görüntüleri de hafıza sistemlerine kaydederler. Ev Kamera Güvenlik Sistemleri, değer verdiğiniz şeylerin korunması için en doğru seçimdir. Syrons, her.

Bebek Odası Kamera Sistemleri

Bebek Odası Kamera Sistemleri Bebeklerin güvenliği için özellikle çalışan anne babaların tercih ettiği bebek odası kamera sistemleri sitede farklı model ve çeşitleriyle yer almaktadır. Ahd kamera ve İp kameraların kurulumu firmadaki uzman kadro tarafından kusursuz bir şekilde kısa sürede yapılmaktadır. Görüş açısı oldukça geniş olduğu için evin her köşesinde rahatlıkla kullanılarak bebekler kontrol altına alınabilir. Uzun ömrü ile saatlerce donma ve kasılma olmadan kesintisiz bir şekilde bebekler anne ve babaları.

Ev Kamera Modelleri

Ev Kamera Modelleri Nelerdir ? Ev Kamera modelleri kullandığı teknolojiye göre çeşitlendirilir. Bunlar, IP Kameralar ve AHD kameralardır. İki kamera çeşidinde de kenti teknolojisine göre farklı çözünürlük kalitesi vardır. Evinizde kullanmakta olduğunuz bir internet ağınız varsa, IP kameraları modeminize bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat kaydedilen görüntüleri izleyebilmeniz için ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bu da IP yazılımı ile yapılmaktadır. Bu konuda size yardımcı olacak teknik ekibimizi 7/24 arayabilir destek alabilirsiniz. Ve bu kamera.

En İyi Ev Kamera Sistemi

En İyi Ev Kamera Sistemi Nasıl Olmalıdır ? En iyi ev kamera sistemi size dilerseniz internet bağlantısı üzerinden de anında erişime olanak sağlayacaktır. Akıllı telefonlar ve web üzerinden evinizde kurulu olan kamera sistemini canlı olarak izleyebileceksiniz. Özellikle çocuklarını kendi evinde bakıcılara emanet ederek işe giden anne ve babalar. Bu süre içinde çocuklarının güvende olduğunu gözleriyle görerek emin olmak isteyenlerin tercih ettiği bu sistemler uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Kurulum dahil verilen.

Bebek Kamerası

Bebek Kamerası Seçerken Yapılan Hatalar Bebeğinizin yanına gitmeden her an nasıl olduğunu ve ne yaptığını görebilmek tüm ebeveynler için çok önemli bir konfordur.Bu sebeple bu tarz ürünlerin kullanımları son dönemlerde çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Kullanımlarını son derece kolay olması ve aynı zamanda herkesin bütçesine göre farklı ürünlerin bulunabilmesi de bu ürünlere olan ilginin her geçen gün artmasına neden olmaktadır. Bu ürünler hakkında bilgileri olmayan ancak bir an önce temin.

Siber Saldırı

Değerli müşterilerimiz; Daha önce duyurduğumuz ve tüm kullanıcıların gerekli tedbirleri alması için uyardığımız siber saldırı ülkemiz ve dünya genelinde belli aralıklarla devam etmektedir. Saldırılar sonrasında Telekomünikasyon ıp havuzu kötü şekilde etkilenmektedir. Siber saldırı: Modemlerde profesyonel firewall olmaması ve kalıplaşmış açık portları ve fabrikasyon şifreleri yüzünden internete bağlı tüm cihazların flash bölümlerine virüs göndermeleri sonucunda; cihazları çalışamaz ( siyah ekran, sinyal yok ) veya sürekli restart ( kendiliğinden sürekli açma ve.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Birbirimizi Anlamak İçin EMPATİ Empati, diğer bir adı aslında duygudaşlık Allahu Teala tarafından her insana doğuşta bahsedilen önemli bir yetenektir. Empati yeteneği gelişen insanlar, hayata ve yaşama karşısındakinin gözüyle bakabilen ve onların dünyalarını anlamaya çalışan insanlardır. Her alanda; engelli bireylerimizle, çocuklarımızla ve ailemiz içindeki iletişimde daima karşımızdaki kişinin yerine kendimizi koymalı, onları anlamaya çalışmalı ve yorum yaparken de onları anladığımızı ifade etmeliyiz. Son yıllarda engelli bireylere yönelik çalışmaların arttığını ve.

İstanbul’da Bakıcı Dehşeti

Bakıcı dehşeti , eve kurulan kamera sistemi sayesinde tespit edilen görüntüler savcılığa sunularak bakıcı hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur. Sadece bir referansla ve güvenerek emanet ettiğiniz dünyalar tatlısı bebeklerinizi evinize kurulacak kamera sistemi sayesinde, cep telefonlarınızdan  7/24 canlı olarak izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Bebeğinizin ve bakıcınızın tüm hareketlerini gözlemleyebilir ve bu sayede gözünüz arkada kalmayacaktır.  

Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)’in babalar günü ile ilgili bir sorusu dikkatimizi çekti ve sosyal sorumluluk gereği sitemizde paylaşmak istedik. Türkiye’de; babaların çocuk gelişimiyle ilgili bilgi eksikliği, çocuğun bakımının ve eğitiminin annenin görevi olduğu düşüncesine yol açıyor. Buna bağlı olarak, çocuklarıyla daha az vakit geçirmelerine, daha az yakınlaşmalarına ve daha az sorumluluk üstlenmelerine neden oluyor. Araştırma verilerine göre; Türkiye’de babaların, • %72’si çocukları ile hiç oyun oynamıyor, • Sadece %8’i.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, her yıl 19 Mayıs tarihinde büyük bir mutlulukla kutlanan, Türkiye Cumhuriyetinin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin milli bir bayramıdır. 19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun’a ayak basmıştır. Aynı zamanda bugün Kurtuluş Savaşımızın başladığı gün kabul edilir. Atamız bu bayramı Türk gençliğine hediye etmiştir. www.bebek-kamera.com isimli yazarın 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan 1920 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’ nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir. Ulu önder Atatürk, 23 Nisan 1924’te ’23 Nisan’ gününün bayram olarak kutlanmasına karar vermiştir. Bu tarihten 5 sene sonra 23 Nisan 1929’da Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmiş ve 23 Nisan ilk olarak 1929 tarihinde Çocuk Bayramı olarak da kutlanmaya başlanmıştır. 1979 tarihinde ilk.

Ip Kamera Sistemleri

Ip Kamera Sistemleri ne demek ? Ip kamera sistemleri farklı bir alternatif olarak kullanıcılara hizmet olarak sunulan kamera sistemleri ile internet üzerinde dilediğiniz yeri izleme olanağı sunmaktadır. Bu anlamda oldukça faydalı bir güvenlik kamera sistemi olarak oldukça kullanışlı ve kolay kurulumu ile güvenliği sağlamaktadır. Ip kameralar bilgisayara kurulan ve kablosuz olarak izleme ve veri kaydetme olanağı sağlaması ile pek çok alanda insanlar için seçenek oluşturmaktadır. Kullanım alanları da oldukça geniş.

1 2 3
whatsapp1