Bebek Odası Kamera Sistemleri

Bebek Odası Kamera Sistemleri

Bebeklerin güvenliği için özellikle çalışan anne babaların tercih ettiği bebek odası kamera sistemleri sitede farklı model ve çeşitleriyle yer almaktadır. Ahd kamera ve İp kameraların kurulumu firmadaki uzman kadro tarafından kusursuz bir şekilde kısa sürede yapılmaktadır. Görüş açısı oldukça geniş olduğu için evin her köşesinde rahatlıkla kullanılarak bebekler kontrol altına alınabilir. Uzun ömrü ile saatlerce donma ve kasılma olmadan kesintisiz bir şekilde bebekler anne ve babaları tarafından izlenebilmektedir.

Ailelerin evlatlarını bakıcı olayların artması ile koruma altına almak istemesi en doğal davranışlardan bir tanesidir. Bunun için güvenilir ve sağlam bebek odası kamera sistemleri kullanılmasında her zaman fayda vardır. Bebeklerin odasında neler olup bittiğini zoom özelliği ile odaklamak istenilen noktada ayrıntılı olarak görülmektedir. İnce ve zarif tasarımı ile görüntü kalabalığı kesinlikle yapmaz. Duvara monte edilebilir özelliği ile çok daha kullanışlı bir hale gelmektedir. Ses seviyesi çok hassas olduğu için uyuyan bebeğin dahi nefes sesi net bir şekilde duyulmaktadır. Ses isteğe bağlı olarak kısılıp, açılabilir.

Siparişi verilen ürün kullanım kılavuzu ile birlikte kargoya verilmektedir. Sağlam paketleme malzemeleri ile sarılarak zarar görmesi engellenir. İos ve android işletim sistemleri ile uyumlu olan bebek odası kamera sistemleri akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlar ile görüntüleme yapılabilir. Ses kaydeden ve aynı zamanda kameranın olduğu odaya ses ileten özelliği de bulunmaktadır. Sitede ürün araması yapan bir kişi kolay bir şekilde ürünlerin özellik ve görsellerine ulaşılabilir. Nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile ödeme yapıldıktan sonra kısa sürede ürün temini sağlanır. Müşterilerin istek ve taleplerini önemseyen site yöneticileri müşteri hizmetleri hatları ile sürekli olarak kullanıcılara destek vermektedir.

Bebek Odası Kamera Fiyatları

Bebek odası kamera fiyatlarını belirleyen en önemli faktör kameranın çözünürlüğüdür. Çözünürlük yükseldikçe kamera fiyatları da artmaktadır. Sitemizde 2 megapiksel full hd kameralar satılmaktadır. Kameralar gece görüşlüdür ve ses kartı takılabilir özelliğe sahiptirler.

— admin

Henüz Yorum Yok

Yorum Yapın

whatsapp1