Bebek Kamerası

Bebek Kamerası sistemi sayesinde yeni doğmuş ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğinizin ve bebeğinizi sadece bir referansla emanet etmiş olduğumuz bakıcılarınızın ve ayrıca bakıma muhtaç yaşlı ve hastalarınızın davranışlarını kontrol altına almayı sağlarsınız.

Bebek Kamera sistemi iç mekan dome kameralardan ve dijital kayıt cihazından oluşmaktadır. Evinize kuracağınız bebek kamerasını izlemek için evinizde internet olması yeterli olacaktır. İzlemek için ios ve andorid işletim sistemine sahip akıllı cihazlar ve ayrıca masa üstü bilgisayarlardan da izleyebilirsiniz.Ayrıca geçmişe dönük kayıtları da tüm cihazlardan izleyebilirsiniz.

 

Bebek Kamerası sistemi ile birlikte bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini ve ilaçlarını zamanında alıp almadığını kontrol edebilmenize olanak sağlar. Bebek Kamerası sayesinde bebeğinizin ve çocuğunuzun, hastanızın vermiş olduğu olumlu ve olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, mutlulukları, uyku halleri vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size büyük bir şekilde yardımcı olur.

Bebek kamerası sayesinde gelecekte bebeğiniz ve çocuğunuzun ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.Bebek Kamerası ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır. Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut dome kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir şekilde dış ortam kamerası ilave edebilirsiniz.

bebek-kamerasi

bebek-kamerasiÜcretsiz Keşif Formu

whatsapp1