Bebek Kamera

Bebek kamera sistemi ile evinize kurulacak kameralar sayesinde siz evde yokken cep telefonlarınızdan daha önceden yüklenmiş olan program sayesinde bebeğinizi ve bebeğinizin bakıcısını canlı olarak izler ve dinlersiniz.

Bebek kameralarının tamamı özellikleri bakımından renkli, sesli ve gece görüş özelliğine sahiptirler. Kamera sistemi kayıt cihazı, hard disk, dome kamera ve adaptörden oluşan bir settir. Kameraların tamamı kablolu olup evinizde en uygun açılı yerlere montaj yapıldıktan sonra kablo kanalları ile kayıt cihazına kabloların tamamı taşınacaktır.

Kablolar 4+1 CCTV kablolardır ve içlerinde aynı ayna enerjide göndermektedirler. Kameralar montaj yapıldıktan sonra ekstra enerji kablosu çekmeye gerek yoktur. Kameralar montaj yapılırken mutlaka evinizdeki pencerelerden vuran ışık arkasına gelecek şekilde montaj yapılmalıdır.

Işık görecek şekilde kameralar montaj yapılır ise kameralar kayıt esnasında ve canlı izlemede parlama yapar ve bu durum istenmeyen bir durum olduğu için bu şekilde kesinlikle montaj yapılmaması gerekir. Şirketimiz kablo çekimi yaparken mesafenin kısalığından çok kameraların elverişli çalışma ortamında olması şartını gözetmektedir.

Kameralar gece görüş özelliğine sahiptirler ve karanlık ortamlarda kendi ışıkları yardımıyla ortamı canlı bir şekilde görmenize olanak sağlayacaktır.Bebek kamera sistemi analog, analoh hd ve ıp kameralardan oluşmaktadır. Analog kameralar ilk çıkan kameralardır ve artık günümüz teknolojisinde pek fazla tercih edilmemektedirler. Yeni nesil hd kameralar ise 1 megapikselden başlayıp 2 megapiksele kadar şu an için mevcuttur. Network ağına bağlı olarak çalışan kameralar ise ıp kameralardır. Ip kameralar 1 megapikselden başlayıp 5 megapiksele kadar bulunmaktadırlar. Analog kayıt cihazı, hd kayıt cihazı ve ıp kayıt cihazı birbirlerinden farklıdır.
Yeni nesil kayıt cihazları üçünü de kapsamaktadır. Bu kayıt cihazlarına hybrid kayıt cihazı adı verilmektedir. Kayıt cihazının içerisine montaj yapılacak hard disk sisteme bağlı kameraların sayısına ve çözünürlüklerine göre değişiklik göstermektedirler. Kayıt yapılacak mekanın ne kadar kayıt istediği çok önemlidir. Kayıt süresinin artması demek hard disk kapasitesinin arttırılması demektir.

kullanilacak-cihazlarin-görselleri

kullanilacak-cihazlarin-görselleri

Bebek kamera sistemi montaj yapılmadan önce ve karar aşamasında iseniz şirketimizi 0 212 565 65 65 nolu telefondan arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp1