Bebek Güvenlik Kamerası

bebek-guvenlik-kamerasi

bebek-guvenlik-kamerasi

Bebek güvenlik kamerası alanında şirketimiz sürekli son teknolojiyi takip etmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Bebek güvenlik kameralarında en çok yaygın ve çok tercih edilen model sağdaki resimde görülen modeldir. Fakat bu tercih edilen kamera ile sadece evin bir odasını ancak görebilirsiniz. Evin odalarında wifi’ın iyi çekmemesi sonucu veya uygun montaj yapılmadığı için seyyar kullanılan bu kameralar çoğu zaman verimli olmayacaktır. Bu kameraların bazıları sadece ev içinde gösterir bazılarıda ev dışında dahi olsanız cep telefonunuzla takip etmenize olanak sağlamaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız duyumlar ve sahada edindiğimiz tecrübelerde kamera sistemi kurmaya gidilen evlerde bu kameraların tek odanın dışında kullanılamadığını ve odadan odaya taşırken uygun yer bulunamadığını ve evin dışında ise 3G olarak bağlanılmaya çalışıldığında çoğu zaman problem olduğu saptanmıştır.

</h3>Bebek güvenlik kamerası kurulacak ise evinizdeki en önemli olan yani bebeğinizin odası, salon veya oyun odası, mutfak ve siz evde yokken özellikle kapınızın girişi kamera montajı yapılacak başlıca yerlerdir.
</h3>
whatsapp1