2li-2-megapiksel-bebek-kamera-sistemleri

2’li 2 Megapiksel Bebek Kamera Sistemleri satın alarak, uzman teknis servis tarafından kolayca kurulumunu yapılarak, bebeğinizin odasında güvenliğini mükemmel şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bebeğinizin ihtiyacı olan her an yanında olabilirsiniz. Bebeğiniz ağlarken ya da odasında dinlenirken her zaman yanında olmanız beklenemez. Örneğin bebeğini uyutan bir anne, yemek yapmak için mutfağına inebilir.Bu sırada, bebek güvenlik kamerasının ebeveyn aparatını yanına alabilir.

Bu aparat video kayıtlarının anlık olarak izlenmesini sağlar. Bebeğiniz odasında mışıl mışıl uyurken siz mutfağınızda yemeğinizi yapabilirsiniz. İçiniz rahat olur, çünkü bebeğinizin hareketlerini anlık olarak aparattan izleyebilirsiniz. Bebek odası kamera sistemi, hem video yayını, hem de ses yayını yaptığından, bebeğinizi izleyecek ve sesini duyacaksınız. Bebeğiniz ağladığında onu hemen duyabilirsiniz.

Sistem karşılıklı konuşma imkanı sunmaktadır. Bu şekilde, siz bebeğiniz ağlarken ona seslenebilirsiniz ve rahatlatabilirsiniz. Uykuya dalması için ninni söyleyebilirsiniz. Bu arada, belirtmekte fayda var. Ninni kaydı olan sistemler de bulunmaktadır. Sakinleştirici ninniler ve müzikler kaydetme ve yayınlama kapasiteleri vardır.

Bebek odası kamera sistemi modelleri, artık gelişen teknoloji sayesinde gerçekten iyi noktalara gelmiştir. Günümüzde kablosuz cihazlar bulunmaktadır ve gerçekten yüksek çekim güçleri bulunmaktadır. Wİ Fİ sistemleri ile evinizin her köşesinden, kablosuz olarak cihazı yanınızda taşıyarak, bebeğinizi izleyebilirsiniz. Evinizde hatta bahçenizde, balkonunuzda bile yayın alabilirsiniz. Ekran lcd olarak tasarlanmaktadır. LCD ekran, iped ve akıllı telefonlarda olduğu gibi, geniş brizleme açısı sunmaktadır. Görüntüdeki kareyi elinizle istediğiniz şekilde açılayabilirsiniz. Açabilir, genişletebilir, yukarı aşağı şeklinde ayarlayabilirsiniz.

Bebek odası kamera sistemi oda ısısı ayarı da izlemenize olanak sunar. Bu ayarı takip ederek odanın ısınma ve soğuma hareketlerinden hemen haberdar olabilirsiniz. Bu sistemlerin anne babalar için en önemli özelliklerinden biri, video kaydı yapabilme olanağıdır. Anlık kayıt da yapılabilir. Kayıt özelliği gerçekten çok önemlidir ve güvenliğin üst noktada olmasını sağlar. Anne ya da baba dışarıda iken, bebek üçüncü biriyle iken, bebeğin neler yaptığı, neler yaşadığı video kaydı sayesinde izlenebilir. Garantili ve kalite belgelerine sahip modelleri, uygun fiyatlara satın almak için sitemizden her zaman yararlanabilirsiniz.

bebek-2kamera-2megapiksel -

bebek-2kamera-2megapiksel –

whatsapp1